Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes beadnom egy pályázatot...

Érdemes beadnom egy pályázatot Köztársasági ösztöndíjra, ha 7 féléves BA képzésen vagyok és most ősszel kezdődik az utolsó félévem? Mi a menete ennek a pályázatnak? Milyen kísérő levelet kell írni?

Figyelt kérdés
Szeretnék maradni mesterképzésre is, de még nem biztos, addig sok minden változhat. Illetve az sem biztos, hogy felvesznek-e.

2017. máj. 10. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiemelkedő tanulmányi teljesítmény,legalább TDK de inkább OTDK munka van? Csak ezek után érdemes pályázni.
2017. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előző félévben 4,93-as átlagom volt. Illetve eddig is kb 5 versenyen is voltam az egyetemen, több ösztöndíjat elnyertem, szaknyelvi középfokú nyelvvizsgám is van. Volt egy pályázatkiírás, amire két témát is kidolgoztam.

Igaz TDK-ra nem jelentkeztem. Az őszire viszont szeretnék menni, de gondolom azt úgyse lehet beleírni a pályázatba.

2017. máj. 10. 19:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Múlt héten írtam e-mailt a tanulmányi osztálynak ezzel az ösztöndíjjal kapcsolatban. Feltettem minden kérdést, amire érdekelt volna a válasz. A hölgy azt válaszolta az e-mailemre, hogy érdeklődjek az önkormányzatnál. Ez csak nekem furcsa válasz? Az önkormányzatnak van valami köze ehhez? Úgy gondoltam, hogy az egyetem intézi, hisz ott is kell leadni. Tudna valaki segíteni?
2017. máj. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!