Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az eddigi emelt szintű történe...

Az eddigi emelt szintű történelem érettségi feladatokat az OH-ról letudom úgy tölteni vagy valamelyik oldalról úgy, hogy aztán egyből nekiláthatok kitölteni azokat? Vagy csak simán kinyomtatni, és úgy kitölteni lenne érdemesebb?

Figyelt kérdés
Rászeretnék gyakorolni az emelt szintű történelemre, ahogyan csak lehet, mert jövőre szeretnék emelt szintet tenni belőle. Köszönöm a segítséget !

2017. máj. 11. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem jól értelmezem a kérdést. Az OH-ról simán le tudod tölteni az előző évieket, de szerintem jobban jársz, ha kinyomtatod őket, kényelmesebb, átláthatóbb. Ugyanakkor ajánlani tudom még, ha megveszel néhány emelt írásbeli felkészítő kiadványt, minél több feladatot látsz és ismételsz, annál jobb. De nyár előtt, nyáron semmiképp ne kezd el, májusig sajnos az ember csak felejt, inkább ismételj anyagrészeket, ha szeretnél. Ha csak szeptemberben kezded el a feladatokat, akkor is bőven jó leszel! Remélem segítettem :)

2017. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Bár nyáron (is) tervezem átnézni a legtöbbet, ami lenne a kezdet. Ezalatt azt értem, hogy onnantól kezdve, folyamatos tanulás, olvasás, ismétlés. Előre tudom, hogy felejtek is majd, de érdemesebb minél előbb elkezdeni.
2017. máj. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!