Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek közép érettségi, jár...

Jedwardlove kérdése:

Matek közép érettségi, jár erre pont?

Figyelt kérdés
Az idei matek középen az első feladatrészben a 4. feladatra én nem 1/8-ot írtam, hanem 0,125-öt ai ugye 1/8-ad, tehát a megoldásom jó. A feladat szövege a következő volt:Adja meg azt az x valós számot, amelyre kettes alapú log x=3. De a megoldási útmutató az 1/8-ot írja elfogadhatónak. Ilyen esetben jár a pont vagy sem?

2017. máj. 11. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már, persze hogy elfogadják, a kettő ekvivalens! :)
2017. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) megadta. az eleje így 30/30 lett és összesen 89% ha esetleg valakit érdekel. Sok sikert mindenkinek aki jövőre meg
2017. máj. 21. 12:26
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked,hogy már megtudtad. :) Szerintem én június 6 előtt nem tudom meg, de remélem hogy én is megkapom erre a pontot. Ügyes vagy, sajnos én nem voltam ilyen jó matekból. De örülni fogok kevesebbnek is,csak legyen meg. :)
2017. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egyetemi csoporttársam akinek 100 lett :)
2017. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13. válaszoló: Ne aggódj, biztos meg fogod erre kapni a pontot! :) Én se voltam végig jó matekból, de szerencsés voltam mert a barátom sokat matekozott velem meg a suliba is matekra jól felkészítettek minket. Gondolkodj pozitívan, az a legfontosabb! :) biztosan meglesz.

Utolsó válaszoló: Huha! Az igen :D én többé-kevésbé örülök az enyémnek is,alapból 80 fölött szerettem volna lenni, de most valahogy kevésnek érzem.De sose voltam egy matekzseni, de rengeteget gyakoroltam. Nálunk a legjobb 99% lett, nagyon ügyes volt a csaj, aki írta. :)

2017. máj. 25. 14:00
 16/17 anonim ***** válasza:
A közép érettségi jó letételéhez egyébként nem kell zseninek lenni.
2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem is írtam,hogy zseninek kell lenni. Csak nem mindenki ugyanabból tehetséges. Nálunk aki a 99-et írta nem volt végig ötös matekból,csak erre sokat és jól készült fel. Na de túl van ez tárgyalva.
2017. máj. 26. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!