Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ötven órás közösségi szolgálat...

Ötven órás közösségi szolgálati naplót hol kell letölteni?

Figyelt kérdés
Az iskolámba még mindig nem érkeztek meg a közösségi szolgálati naplók. Ha letölteném a sablont, azt elfogadják naplónak?

2017. máj. 11. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Szerintem ev vegen fogjak odaadni. Inkabb vard meg
2017. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi soha nem is kaptunk ilyet, egy kockas fuzetben kellett vezetni....
2017. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg erről az osztályfőnöködet szerinteá. Szerencsére mi annak idején mindig kaptuk a lapot, ahova fel kellett írni a végzés helyét, iktatószámát, munka típusát, esetleg véleményt, meg hogy hány órát. De ezt nekünk nem kellett kérni, automatikusan kaptuk meg osztályfőnöki órán, aztán, ha lett új óránk, mindig kiosztotta, hogy beleírjuk, aztán viszaszedte, és egy mappába voltak belerakva ezek.


Azért írtam, hogy annak idején, mert a 2012/2013-as tanévben kezdtem a gimnáziumot, és akkor vezették be ezt is. Nem tudom, azóta hogy mennek az első lépések ezzel kapcsolatban.


Egyébként nekünk nem napló volt, csak egy A4-es táblázatos lap. Azt is el tudom képzelni, hogy a suli csinálta.

2017. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mint kiderült, jogszabály nem írja elő kötelezően a napló használatát, teháát egy sima papírlap is megfelel.

2017. máj. 13. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!