Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszíntű matek szóbeli...

Középszíntű matek szóbeli érettségin is elkell érni legalább 12,5%-ot vagy csak annyit amennyi hiányzik a 2-eshez?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg hogy matekból az 1. feladatsorban csak 11 pontot értem el. Még 14 pont hiányzik a 2-eshez.


Na most én a 2. feladatsorban is oldottam meg jópár feladatot továbbá rész számításokat. Ezt még nem javította ki a tanárom. De már nem merem elbízni magam, hogy 70/14 pontom meglesz.


Azt mondta a tanárom, hogy aki elhasalt írásbelin annak majd elfogja küldeni a matek szóbeli tételeket. Viszont azt elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy szóbelin hány pontot kell elérni, hogy meglegyen a 2-es.


Egyébként hozzá teszem, hogy 1,5 hónapon keresztül mindennap annyit készültem a matekra amennyit csak bírtam. Kedden amikor írtam úgy voltam vele, hogy biztosan meg lesz a 25 pont. De mostmar félek.


A megoldásokat nem merem megnézni, mert nagyon ideggyenge vagyok.


Na szóval fiúk-lányok, hogy is van ez a szóbeli matek?


Válaszokat előre is köszi!


18/L



2017. máj. 12. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt el kell érni, a 12%-ot és amennyi hiányzik a ketteshez. AMi már sokkal több, mint volt az írásbelin, mert a szóbelivel együtt már 150 a maximálisan elérhető pontszám, és annak a 25%-át, azaz az írásbelin és a szóbelin összesen 38 pontot kell elérni.
2017. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Az gyönyörű! Nagyon remélem, hogy meglesz az a 14 pont!

:( :D

2017. máj. 12. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
12-nek kell, hogy mehess szóbelire, és 25, hogy egyből meglegyen. Reméljük, meglesz. :-)
2017. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ohh, kérdező, te is elfelejtetted elvinni a függvénytábládat? :/
2017. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez. Körülbelül 11 pontom lett az első részben, és nagyon remélem, hogy meg lesz az a 25.. de valahogy ugy érzemn is szóbelizni fogok;(
2017. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerencsére nem kell mennem szóbelizni, 35 pontos lett!

:)

2017. máj. 17. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!