Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20. századi zsidókérdés. Mit...

20. századi zsidókérdés. Mit írjak bele?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen történelem tételem maradt hátra, és nem tudom megcsinálni. Nem tudom mit írjak bele, hogy kezdjem el. Valaki tudna segíteni, legalább vázlatpontokban, hogy miket kellene írjak?

Előre is nagyon szépen köszönöm, aki próbál segíteni. Negatív kommentelőket nem kérek, köszi!


2017. máj. 15. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is idén érettségizem, sajnos franciául csinálom a törit, szóval az én tételemmel nem tudom, mire mennél. Keresgéltem egy kicsit a neten, találtam pár oldalt, ami hasznos lehet:


[link]

[link]

[link]


Én a helyedben egészen a század elejétől, sőt, akár a 19. század végétől indulnék el. Egészen az első Világháborútól, a zsidótörvények, Hitler-nemzetszocializmus, Holocaust... Ezeket bőven kifejtve, előzmény, következmény...

Sok sikert! :)

2017. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Neked is sok sikert! :)
2017. máj. 16. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!