Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találhatok előzi évi...

Hol találhatok előzi évi gépgyártástechnológiai technikus írásbeli feladatsort?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 08:16
1 2
 1/12 Jocy96 válasza:

már mind1, 1 nap alatt ugysem tanulod meg :D


[link]


kiválasztod a gépgy.techn.technikusi mappát és ott van benne egy pár komplex vizsga

2017. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy ment a vizsga? Sajna nem sok olyat kérdeztek, ami benne volt a gyakorló feladatsorban.
2017. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Remélem neked jobban ment mint nekem.

Elég nehéz volt, de majd októberbe :)

2017. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem sikerült. Szerintem nekem éppen hogy de még lesz az 51%. Egyébként szerintem ez a feladatlap nehezebb volt mint a többi. Én például a ketteshez hozzá se tudtam szóli, soha még csak hasonlót sem csináltunk a suliban. Szerintem a szerkesztés is nehezebb volt mint szokott, az a rengeteg furát elég zavaró volt.
2017. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jocy96 válasza:
a kettes feladat szerintem rohadt könnyű volt, bár mi gyakorlatba megcsináltuk tavaly vagy 2x. a 3mas feladat szintén egyszerű volt, 1-es feladat megintcsak, mi egy fél éven keresztül csak marást, esztergálást, fúrást és köszörülést számoltunk szóval nekem sima ügy volt. a rajz. na hát valóban zavaró volt, nem volt időm csak 1 vetületbe lerajzolni, viszont ha már az érdességet jelölted, valamint odaírtad hogy nemesíthető, és kitöltötted az adatokat, akkor az már egy jó pár pont. a tűrés táblázatot is ha megcsináltad az is van 2-3 pont. a szerelési családfa. na hát az tippmix. :D amugy ha valakit érdekel, csináltam piszkozatot letudom fényképezni és átküldeni az 1-2-3mas feladatot számítással.
2017. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Lehetett használni műszaki táblázatot vizsgán?Mert a 300 perces réginél lehetett, de az újnál is engedélyezve volt?
2017. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem engedték, de írta az első oldalon, hogy csak vonalzó és nem programozható számológép. De várható volt, mert szakmai versenyen se engedik.
2017. máj. 21. 03:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki dolgozott szóbeli tételeket valaki tudna küldeni ?:D
2017. máj. 21. 16:17
 9/12 Jocy96 válasza:
igen. nekem megvannak kidolgozva eltudom küldeni :D viszont az irásbelit neten nem lehet megnézni? hogy mik voltak a feladatok és a megoldásai.
2017. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a szóbeli? Milyen lett a bizonyítványotok?
2017. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!