Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kis érettséginél ha "nekem...

Kis érettséginél ha "nekem jó" az 1-s akkor azt el kell fogadni a tanarnak?

Figyelt kérdés

Ha a szóbelim, 1-s lett (sajna :/ ) de az írásbelim történelemből 3-s, akkor az ugyebár 2-s, na DE!

a tanárom azt mondta, h újra meg kell tanulni az összes tételt és megint felelünk belőle jegyre, de én mondtam h nekem "megfelel" a 2-s, De.. Azt mondta mindenhogy meg kell tanulnom perig még tudok javítni így is mert, vesszük tovább az anyagot szóval a kérdés ha nekem jó az,1-s szóbeliből azt neki el kell fogadnia nem?



2017. máj. 16. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ő be fog írni neked még egy egyest, mert megint nem tanultad meg az anyagot. És így tovább, amíg le nem vizsgázol rendesen. Nem köteles elfogadni.
2017. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért nem köteles ha nekem valami jó, akkor őt ez miért zavarja?
2017. máj. 16. 14:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő szintén meg mondva nincs kedvem 13 tételt megint bújni több órahosszán át..
2017. máj. 16. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel. Valamit már csak megtanultál az anyagból múltkorra. Most csak olvasd át egyszer figyelmesen, máris többet fogsz tudni, mint legutóbb. 10 perc egy tétel, néhány nap alatt elolvasod és kész. Ne erőlködj rajta, de legyél jelen, amikor olvasod, ne mással foglalkozz.
2017. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az értékelés a tanár dolga, nem kívánságműsor. Egyáltalán nem köteles kiátlagolni az írásbelit és a szóbelit, nyugodtan adhat egyest, ha az egyik egyes lett. Egyébként az érettségin is így van, külön el kell érni a minimumot mindkét részben.
2017. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!