Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségin volt egy kereszt...

Az érettségin volt egy keresztrejtvény, amelyet kitöltöttem, de alul a pontozott vonalakra nem írtam be azokat a betűket amelyek a megszámozott négyzetekben voltak, szerintetek van rá lehetőség ezt megfellebbezni vagy esélytelen és 0p lett a feladat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Másold be ide, hogy mit ír róla a javítási útmutató!
2017. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint arról, hogy az adott feladatra mikor hány pont jár.
2017. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, melyik tárgyról beszélsz, de a javítási útmutató nyilvános mindegyikből, ott meg tudod nézni. Fellebbezni akkor lehet, ha a tanár eltér a javítási útmutatótól. Ha az útmutatóba az van írva, hogy jár a pont, akkor jár, ha nem jár, akkor fölösleges időpazarlás a fellebbezés.
2017. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez volt a feladat: Fejtse meg a keresztrejtvényt, majd a megfejtések számozott kezdőbetűit írja be

a megfelelően számozott kipontozott helyre! Elérhető elemenként 1 pont.

Én viszont a keresztrejtvényt kitöltöttem, de a pontozott vonalakra nem írtam oda a betűt.

Tudom a feladat egyértelműen fogalmaz, de ilyen esetben szerintetek van arra lehetőség, hogy elfogadják?

2017. máj. 19. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez a GOTO 10 esete. Ha ennyire nem olvasod el, amiket írtunk, akkor nincs értelme...
2017. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak az utasításnak megfelelően megoldott feladatok értékelhetőek.
2017. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!