Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fogyatékosságért járó...

RigóJános kérdése:

A fogyatékosságért járó pontok beleszámítanak e a minimum pontszámba érettségin? Vagyis mondjuk ha 300 a minimum akkor jár e az extra pont ha anélkül 290 pontod van?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ezek a pontok egyetemre való jelentkezésnél a ponthatárok, nem érettségi pontok. Második dolog pedig az ottani pontszámításba az összes feldolgozott papír számít és utána ők a legjobb eshetőséget számítják. Bár az ilyen orvosi papírok/felmentések miatti plusz pontokat undorítónak tartom, bár tudom, emiatt mindenki k*cs*gnek fog tartani.
2017. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
Undorító? Látszik, hogy sok problémád nem volt az életedben. Nem vagy kcsog, csak arany életed van. Ha szerencséd van, tágul majd a látóköröd, mire felnősz.
2017. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

#2


Miért lenne szerencsém? Azért, mert mondjuk nem halt meg egy rokonom? Vagy lettem beteg? Persze, ezek jó dolgok, de más ne azért jusson el oda, gyengébb eredménnyel, ahová a többi ember. Mi az, hogy több pont jár a terhes nőnek? Annak, akinek van gyereke? Annak, aki mindenféle szoctámmal ügyeskedik. Annak akinek betegsége van? Ez itt már felsőoktatás és nem valamiféle ingyenebéd. HA valakinek van is problémája, az több időt kap a feladatok teljesítésére, ergó, ugyanannyi esélye van olyan vizsgát írni, mint nekem, mert megkapja a plusz időt. De az. hogy még mellé plusz pontot is, na az felháborító.

2017. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd az idő tanít. Türelem!
2017. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nicns mit tanítani, csak a sok szerencsétlen ezzel takargatja azt, hogy semmit nem ér az életben, iyln egyszerű. A felsőoktatás nem ingyenkonyha. Vagy jó vagy ahhoz, hogy bekerülj vagy nem. Bekéne végre fejezni az összes ingyen pont osztogatását és akkor nem elnne ennyire silány a magyar oktatás.
2017. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez vagy extrém alacsony EQ vagy trollkodás.

Döntsd el te! A meddő vitából kiszálltam. Szép napot neked!

2017. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!