Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Börtönőrnek szeretnék tanulni....

Börtönőrnek szeretnék tanulni. Melyik tantárgyakból kell jól teljesítenem, hogy felvegyenek egyetemre (tisztnek tanulnék)?

Figyelt kérdés

Azért lenne fontos mert faktot is úgy választanék, illetve az utolsó évemet is úgy csinálnám, hogy az a lehető legjobb legyen. Egyébként a Nyíregyházi Egyetemről lenne szó.

Bármilyen más tanácsot, tippet elfogadnék.



2017. máj. 21. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Testnevelés feltétlenül. Az a rendőröknek is fontos. A Rendőrtisztin is van egy testnevelés alkalmassági vizsga, amin ha nem felel meg a jelölt, hiába van elegendő pontszáma a középiskolából.
2017. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alkalmasságival tisztában vagyok. Csak megérné-e felvenni a tesi faktot? Ha nem muszáj, akkor nem fogom, mert tudom hová tenni az időmet és az energiámat. Kérdés, hogy a tesi fakton az elméletet fogom-e hasznosítani valahol?
2017. máj. 21. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A történelmet szerintem biztosan.
2017. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!