Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerész hallgatók! Ti...

Gyógyszerész hallgatók! Ti mit szerettek a szakotokban?

Figyelt kérdés

Miért ezt választottátok? Szerintetek mi a szakma szépsége?

Milyen az egyetem? Mennyire nehéz? Milyen tárgyak vannak? Közösség milyen?

Mesélnétek a napotokról?

A végzetteknek milyen lehetőségeik vannak, milyenek a kilátásaik?


A válaszokat előre is köszi :)



2017. máj. 23. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne vizsgaidőszakban tedd fel ezt a kérdést. Ugyanis jelenleg semmi szépet nem tudok róla mondani..xd


Amúgy milyen a napom? Bemegyek órára, hazamegyek, tanulok, zuhanyzok, alszok. Minden egyes nap. Sok lemondással jár, rengeteget kell tanulni, de azzal, hogy ide jelentkeztünk, ezt vállaltuk.


Sok tárgyunk van, a szegedi tárgyakat megnézheted, ha beírod google-ba, hogy szte gytk tanévkönyv.


Végzés után el lehet helyezkedni patikában, gyárban, klinikán, vagy maradsz PhD-zni az egyetemen.

2017. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most fejeztem be az első évet és nekem nagyon tetszik. Sok mindent olvastam én is, hogy nehéz lesz, de ha tényleg szereted akkor menni fog. Nyilván áldozatokat kell hozni (pl a karácsonyfa alatt én a biosz tételeket tanultam, mert december 27-én már vizsga volt) Úgyhogy ne izgulj, szuper lesz!

2017. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, meg tudnád kérlek válaszolni a fenti kérdéseket? Nagyon érdekelnének a részletek :)
2017. jún. 25. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondja ezt az előző válaszadó egy év után. Drága az még csak a jéghegy csúcsa. :)

Amúgy azt , hogy milyen, így úgy se lehet elmondani. Hiába fogom neked itt oldalakon keresztül részletezni , hogy mennyire brutál nehéz , azt majd csak akkor hiszed el ha te magad tapasztalod. :)

De ez ne rettentsen el! Gyönyörű hivatás , és nem az 5 év egyetemet kell szeretni , az egyetemet nem szeretni kell , hanem el kell végezni , az azt követő 40 évet kell szeretni.

2017. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!