Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Muszáj bemagolni szóbelire...

Muszáj bemagolni szóbelire mindent?

Figyelt kérdés

Muszáj úgy mondanom mint egy gép és mindent szóról szóra említeni, nem elég ha csak nagyjából elmondom azt amit kérdeznek?


Tudom hogy tanár függő is, de azért érdekelne hogy ha csak átolvasgatom és értem amit mondok elég-e vajon?



2017. máj. 24. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben nem szóról szóra tanulnám meg. A lényeg, hogy magadtól, szabadon tudj beszélni minden tételről nagyjából 8-10 percet. Előadásmód szempontjából pedig nem az a 'jó', a ledarálod, mint egy gép :)
2017. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan tanárom,aki egy mondat miatt nem adott ötöst. Nála pl muszáj volt magolnom, mert hiába mondtam el mindent szépen, hiányolta azt az egy mondatot is
2017. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni és érteni. Szó sincs magolásról.
2017. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!