Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hetedik vizsgalehető...

Egyetemen hetedik vizsgalehetőséget mennyi idő alatt emgedélyezik?

Figyelt kérdés
Ha június közepén van a hatodik és utóvizsga hetében akarok egy hetediket, akkor azt meg lehet tenni? Vagy adjam be a hatodik előtt a kérvényt és ha sikerül a hatodik, akkor figyelmen kívül hagyom?
2017. máj. 24. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nálatok hatodik sikertelen után nem szűnik meg automatikusan a jogviszony? Tehát kérvényt se lehet leadni stb. Én nem is hallottam még ilyet.
2017. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Énis az elsővel értek egyet. Én úgy tudom ,hogy hat után ámen. Először ezt kéne megkérdezned. Bár az is érdekes, hogy ennyi alkalommal se tudtál még átmenni. Nem akarlak megbántnai, de ennyi után nem igazán tűnik úgy, hogy neked való a dolog amit tanulsz.
2017. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen kérvényt a hatodik sikertelen vizsga után szokták beadni. Valószínűleg már csak a következő évre fogják engedélyezni a hetedik vizsgát. Jobb lenne a To-t megkérdezni.
2017. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Elte Ájk-n létezik kérvényezési lehetőség, hogy másutt is azt nem tudom.
2017. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De következő év már a negyedik tárgyfelvétel. Egyébként igen, nem nekem való, de mit tudok csinálni? Mikor rájöttem, hogy nem nekem való már a második év végén jártam, amikor csak visszafizetéssel lehet abbahagyni.
2017. máj. 24. 17:50
 6/21 A kérdező kommentje:
Nálunk létezik, tehát ez nem kérdés, csak nem tudom a gyakorlati megvalósítását. Gondolom nem két hét alatt bírálják el.
2017. máj. 24. 17:52
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
A To tudja, a tanulmányi és vizsgaszabályzat tudja! Mi honnan tudjuk?!
2017. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem bízok meg bennük.
2017. máj. 24. 18:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bennünk ismeretlen emberekben, akik azt se tudjuk, hogy melyik, hogy melyik egyetemről van szó megbízol?! Inkább olvasd el a szabályzatot.
2017. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eltéről van szó és egy szót se találtam a HKR-ben, A TVSZ-ben meg nem is lehet benne, mert több, mint 10 éves.
2017. máj. 24. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!