Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon tudnak a tanárok úgy...

Neptunon tudnak a tanárok úgy jegyet adni, hogy ha van ugyanabból a tárgyból 2 vizsgára jelentkezésem?

Figyelt kérdés
Neptunon felvettem egy vizsgát, megírtam, és nem vagyok benne biztos hogy sikerült, de van rá esély, ezért gondoltam felveszem egyből a következő időpontot mert lassan betelik, ha felveszek ugyanabból a tárgyból még egy vizsgát, de mégis meglett az első vizsgám akkor a tanár betudja írni? Nem zavar be a rendszernek hogy van még egy vizsgára jelentkezésem?

2017. máj. 28. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, de egyébként sem biztos hogy enged jelentkezni, amíg a másik vizsgádra nincs beírva semmi


másrészről meg ismétlő vizsgán lehet menni javítani is, mi köze lenne hozzá, hogy mit érsz el egy másikon?

2017. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem zavar be.
2017. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is azt hittem, hogy addig nem lehet, de fel lehet.
2017. máj. 28. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

@1

Amint letelt a vizsgára kiírt idő,utána lehet jelentkezni másikra.Pl.16:00-ig tart egy vizsga,akkor 16:01-kor már jelentkezhetsz.

2017. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vizsga eredményét előbb meg kell tudnod, minthogy a másodikról lejelentkezhess. Ha mégis fenn maradsz valamiért a második vizsgán, akkor max. nem mész be és beírják "nem megjelent"-nek. Ilyenkor az előző vizsga eredménye számít.
2017. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!