Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek bemenni megnézni az...

*lány* kérdése:

Félek bemenni megnézni az érettségim?

Figyelt kérdés
Infobol nagyon rosszul sikerult 4 feladatbol 1 et nem csinaltam meg a komoozert, az access meg szerintem az egez rossz :( felek bemenni nagyon h megnezzem :( a masik meg a magyar :( attol is felek hiszen a szovegertesnel kb lesz 15 pontom es nek tudom az elemzest hogy javitjak :( mivan ha megbukok ? :0 nem akarok bemenni megnezni :(

2017. máj. 30. 17:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem mész be, ugyanúgy ideges leszel. Simán lehet,hogy sokkal jobb lett,mint amire te számítasz! Ne idegeskedj ezen előre !
2017. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tiszta rosszul vagyok tanulnek szobelire de nem emgy ezen parazok :( , megildokukcsba megneztem a magyart szornyu lett szoval az biztos :( az infoba meg 4 bol 2 feladatot csinaltam meg es az se 100% osan :( szoval igy h ne parazzak :( ajj jo lenne legalabb ha a 40% meg lenne mind2 bol :( ...mar csak egy het es be kell menni :(
2017. máj. 30. 17:56
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Készülj nyugodtan a szobelire,már csak azért is,hogy ezzel javíthass az írásbelin, motiváljon ez amikor készülsz!:) Hidd el,hogy ilyenkor a tanárok jófejek, rendesen pontoznak.
2017. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak most a szobeli es az irasbeli aranya megvaltozott , donto az irasbeli . Es az bant a legjobban h 4 ev alatt 4-5 tanulo voltam es most a magekon torin kivul ugy elcseszten az erettsegim h szegyellem magam de nagyon!!!!! Ezert se szeretnek bemenni megnezni mert szegyellem magam
2017. máj. 30. 18:20
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is elrontottam az érettségim (ahogy számoltam 20 pontom lett matekból, szóval biztos bukás, ezaz) úgyhogy hidd el, átérzem. Viszont bemenni mindenképp menj be. Felesleges félned, az az eredmény már olyan amilyen, attól hogy nem mész el, ugyanaz marad. Jobb vele szembesülni.
2017. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha 20 pontod lesz mehetsz szobelire es meglesz a 2-es , de en meg ugy szegyenlem magam:0 nemtudom mit csinaljak igy suliba nem fognaj felvenni kihagyni egy evet meg nem akarok
2017. máj. 30. 18:44
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész be, az nem változtat az eredményen..
2017. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész be, attol még ugyanannyi pontod marad. Ez a helyzet sem jobb, csak idegeskedsz, közben meg simán lehet, hogy jol sikerült. Nem értem egyébként, nálunk szoban rögtön elmondták a pontszámot a tanárok, nálatok ez még hogy nem derült ki? Egyébként valoban felfelé kerekitenek ilyenkor a tanárok, az enyémet pl az összes matektanár átnézte, hátha találnak még életmentö pontokat a jegy javitásához.
2017. máj. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanez... aludni se tudok mar. En is ugy elcsesztem a magyart, hogy az valami hihetetlen. Mar azon remenykedek, hogy csak meg ne bukjak.
2017. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis meg fogod tudni. És egyszerűbb szerintem úgy megtudni az eredményt, hogy még van lehetőséged változtatni. Főleg, ha állandóan emiatt idegeskedsz. Nekem sokat segített, hogy megtudtam a középszintű írásbeliim eredményeit. Pl. a magyarra azt hittem, nagyon rosszul sikerült, a szövegértésben csak 2 pontot veszítettem, pedig azért eléggé elkeseredett voltam érettségi után, és 90-95% közti eredményem lett. Töriből meg még éppen ötös, és tudom, hogy például most törire jobban kell majd készülni, hogy tarthassam az ötöst, mert csak ez a célom. Nekem úgysem ezek a tantárgyak számítanak be. Szóval engem nyugodtabbá és motiváltabbá tett, hogy tudom az eredményt (egyelőre nem hivatalosan). Már csak az emelt nyugtalanít, de annak a szóbelijére márbkét hetem sincs, szóval ott mindenképpen kell már készülnöm. Szerintem egyszerűbb szembenézni a pontszámokkal. Én a megoldókulcsokat szándékosan kerültem. Kevesebbet idegeskedtem így.
2017. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!