Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozóvizsgára küldenek?

Osztályozóvizsgára küldenek?

Figyelt kérdés

Majdnem megvan a 250 óra igazolt hiányzásom. Megint nagyon lebetegedtem, ezért 1-2 nap és meglesz. Osztályozóvizsgára fognak küldeni? Mindegyik tantárgyból elegendő jegyem van, hogy le tudjanak osztályozni. Így is számítsak osztályozóra? Vagy évet kell ismételnem? :(


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 30. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha le tudnak zárni és még nincs meg a 250 óra, akkor nem valószínű hogy osztályozóvizsgát kell tenned.

Egyébként fertőző beteg vagy? Ha nem, akkor menny csak iskolába. Minimális agyműködéssel is szépen el lehet vegetálni az egyik sarokban és így nem is írnak be hiányzónak. Én így voltam anno 10-ben, két műtétem is volt akkor, ennek ellenére év végén 14 óra össz hiányzásom volt.

2017. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha van elegendő jegyed, akkor nem kell osztályozó vizsgára számítanod.
2017. máj. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha összegyűlik a 250 óra, évet kell ismételned, mindegy, hány jegyed van. :/ Egyébként meg 249 órával is megúszhatod osztályozóvizsga nélkül. Egyetértek az elsővel. Én ezt a két és fél hetet már kihúznám a suliban, nem érné meg emiatt évet ismételni...
2017. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ha összegyűlik a 250 óra, évet kell ismételned, mindegy, hány jegyed van. :/"


Ez nem így van. Ha igazoltan hiányzott ÉS nincs elég jegye az osztályozáshoz, akkor osztályozó vizsgát tehet.

2017. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!