Van erről statisztika?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy meglehet e valahol nézni, hogy felsőoktatásba való jelentkezéskor, egyes szakokra hányan jelentkeztek? Az NKE-RTK-ra felvételizek idén és azt szeretném megnézni valahogy, hogy az én szakomra, (rendészeti igazgatás (igazgatásrendészet)) hányan jelentkeztek idén (vagy akár azt hogy hányan jelentkeztek erre a szakra az elmúlt években). Szeretném tudni, hogy kb mennyi esélyem van felvételt nyerni. Idén kétszer annyi embert vesznek fel mint eddig ezért valószínűnek tartom, hogy idén legalább egy kicsivel kisebb lesz a ponthatár mint az elmúlt években. 360 körül szokott lenni és nekem 358 pontom van... :/

2017. máj. 31. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom,erre gondoltál-e,én ilyet találtam a felvi oldalán,remélem tudtam valamennyit segíteni! :)

[link]

2017. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idén kevesebben jelentkeztek az biztos + többen is lesztek, vagy 240-50en szóval tolódik a ponthatár lefelé.
2017. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kárlosz98 válasza:
En is iden jelentkezem de szerintem abban a statisztikaban azok is benne vannak akik alkalmatlan minositest kaptak
2017. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!