Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetek túl ezen az...

Hogyan léphetek túl ezen az állapoton?

Figyelt kérdés
Üdv!Hogy is kezdjem? holtpontra került az életem,szeretném valamilyen irányban előmozdítani,de nincs ötletem hogyan!? 40éves elmúltam,több szakmám is van de nem igazán nekem valók.Dolgoztam több évet a fémiparban,vegyiparban,építőiparban de gyenge fizikumom miatt vagy elküldtek vagy én mondtam fel. Nem félek a munkától sokszor olyan tempót is bevállaltam ami meghaladta a fizikai teljesítőképességem. Itthon is külföldön is volt már munkám,de csak rövid távu, egy két évig tartó,igazán egyik munkakörben sem találtam meg önmagam kiteljesedését. Azt amiket eddig csináltam már nem akarom folytatni, eleget éltem már át hogy a fizikumomra hivatkozva le építettek. biztos jövöt szeretnék már építeni, elég volt a vándoréletből. Valami azt sugja tanulnom kellene valami új szakmát,de nem tudom mit lenne érdemes. Van esetleg olyan hely ahol segíthetnek nekem kimozdítani magam ebből az állapotból?Önismeret,képességfelmérés stb

2017. jún. 1. 11:00
 1/1 anonim válasza:
Egy jó coach vagy karrier tanácsadó tud neked segíteni.
2017. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!