Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik érettségiznek, ti hogy...

Akik érettségiznek, ti hogy haladtok a szóbeli tételekkel? Időben vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
A magyar majdnem kész, de azért van vissza még 7-8 tétel, töriből még 18, nyelvnek nem álltam még neki, föciből (választott) még 30. Szerintetek még időben vagyok? Azért most már belehúzok. 3-as érettségi a cél. 19/F
2017. jún. 7. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha rendesen beosztod és nem halogatsz, ez még bőven megtanulható :) Csinálj egy tervet az elkövetkezendő hetekre, hogy biztosan mindenre legyen időd! Hogy sikerültek az írásbelik? Hová felvételizel?
2017. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát kettő, a töri, meg a föci sikerült viszonylag jól, mind2 67 százalékos, a többi épphogy 3-mas, egyébként a törit, föcit vinném, lehet esélyes a duplázás, nem tudom. Egyébként Pécs lenne a cél, vidékfejlesztési kar a neve, azt hiszem, pontosan nem emlékszem a nevére, de megnézem, ha meg ez nem, akkor Veszprém vendéglátószak.
2017. jún. 7. 03:04
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia én is teljesen kétségbe vagyok esve, annyira nincs erőm tanulni, nekem is van még 20 földrajz ugye a/b tétel van ,akkor 19 angol, 10 magyar.
2017. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
en meg semmit nem tanultam 😀 nekem csak magyar es tori van, nyelvet es valasztottat mar korabbi evekben megcsinaltam elorehozottan. de most olyan szinten nincsen motivaciom es semmi kedvem az egeszhez, hogy azt elmondani nem tudom 😅
2017. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%
Nem jól.Két hét és szóbeli de annyira nem fog az agyam.Nagyon félek. :/
2017. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én leírom az adott tételt, ami nem megy, úgy szerintem tök szuperül megmarad. Egy hátrány, hogy borzalmasan időigényes, de hatásos. :D Egyébként a magyar az, ami ilyen.
2017. jún. 7. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet, eddig motivált voltam, mostanában meg már egyáltalán nem..rám még vár egy emelt tesi pénteken, bízok benne, ha úgy sikerül, ahogy elterveztem, akkor újra meg fog jönni.
2017. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
3-as érettségihez még tételek se kellenek.
2017. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ma reggel voltam emelt törin, úgyhogy eddig csak ezt tanultam, a másik hármat még nem kezdtem el. Ennek ellenére nem félek, szerintem ha jól beosztom az időmet, meg fogom tanulni a június 22-ei szóbeliig. Legalábbis nagyon remélem:) Sok sikert mindenkinek!
2017. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!