Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor suliba jártatok általáno...

Mikor suliba jártatok általános felső tagozatba, mi lett volna az az ésszerű díj, ami miatt akkor is tanulmányoztatok volna egy témát, ha utáljátok?

Figyelt kérdés
Pl most butaságot mondok: a csigák táplálkozási szokásai vagy a giliszták nemi élete. Ezeket ugye a nagy többség nem kedveli, de mégis hogy, milyen díjakkal érhető el, hogy ilyen nem népszerű témákat tartalmazó versenyeken részt vegyenek? Ésszerűség korlátain belül
2017. jún. 7. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valami kirandulasert mondjuk

Vagy szinhazjegy

Mozijegy

Allatkerti belepo

2017. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hálistennek nem nyomorogtam. Reális kereteken belül semmiért nem vállaltam volna. Jelentősebb pénzösszegért esetleg igen, de azt meg nem hittem volna el, hogy kifizetik.
2017. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!