Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki volt már idén emelt töri...

Ki volt már idén emelt töri szóbelin (esetleg debrecenbe/mechwartba)? Milyen volt, mit húztatok? A tétel címek mindenhol ugyanazok, és mindennap változnak? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem idén voltam, viszont a tétel címek mindenhol megegyeznek, mivel ezek központilag vannak kiadva az iskoláknak. A tételek címe viszont naponta mások. Mivel alapból témakörök vannak megadva ezért nem lenne fair másképpen, mivel úgyis fenn volna neten, hogy pl az ókori kultúrák közül rómáról kérdeznek. Ezért egyik nap róma van másnap athén aztán spárta, majd vissza athén csak más forrás van hozzá vagy másra kérdez rá esetleg kettőt kell összehasonlítani. Mikor én voltam a spártai nevelésről kellett beszélnem (hogy nevelik őket és miért éppen így), de előttem pl a keresztény vallásról kellett beszélnie a csajnak. Egy témakörön belül is sokféle tétel lehetseges, szóval annyira nem nehéz minden napra kicsit variálni rajta. Viszont a nap folyamán ugyanazokat a tételeket többen is húzhatják.
2017. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2017. jún. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!