Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik idén már túlvannak a...

Akik idén már túlvannak a szóbeli emelt angol érettségin, tudnának nekem segíteni, hogy milyen témákat kaptak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

haztartas

az iskola felkeszit-e minket az eletre

extrem sportok

2017. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

barátságok,

az ének és zene szükséges-e az iskolában,

falu/város összehasonlítása

2017. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1) könyv és film összehasonlítása

2) macska, kutya lakàsban tartása, érvek, ellenérvek

3) kepleiras: hagyományos oktatás, digitális oktatás összehasonlítása

2017. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget:)Nagyon izgulok úgyhogy mindenféle támpont nagyon jól jött,hogy kb mikre számíthatok:)
2017. jún. 9. 17:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Te mikor mész? Nálam nagyon aranyosak voltak amúgy, nem gondoltam volna hogy jó arcok lesznek, de végig mosolyogtak meg próbáltak bátorítani (bár lehet azért voltak ilyen lelkesek mert én voltam a legelső..:D )
2017. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Dejó ezt hallani!:) én hétfőn,alig várom,hogy túl legyem rajta:) Az osztálytársaim akik eddig voltak, szinte mindenki azt mesélte,hogy nagyon aranyosak voltak,végig mosolyogtak,ha elakadtak akkor kérdésekkel segítettek,úgyhogy remélem tényleg nincs mitől félni:)
2017. jún. 10. 06:44
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseknél unhealthy lifestyle of teenagers volt, aztán vitának, hogy 21 év alatt illegálissá kéne tenni az alkohol árusítását, képleírásnál meg hotel-kemping összehasonlítása, előnyei és hátrányai volt. És tényleg nagyon aranyosak voltak, mosolyogtak és segítettek.
2017. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1.Role-models/példaképekrők kérdezgettek

2.Globalizáció volt a vitatéma (ellene érveltem)

3.Képleírásnál vmi eszméletlen hülyeségeket mondtam mert ilyen fura ingatlanokat ábrázolt a három kép


Összességében nehéz volt és nem számítok túl sok jóra de ez van ://

2017. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Fú én csak azokat tudom mondani, amiket a barátaimtól hallottam.

Volt genetically modified foods, a stresszről kellett beszélni.

Meeeg

Kellenek-e az állami helyek az egyetemeken.

Kell-e fizetni a tömegközlekedésért és mi a jobb: alkalmazottnak lenni egy cégnél vagy önalkmazottság.

Meg olyat is hallottam, hogy érdemes-e az elmaradott országokat pénzzel támogatni.

Szóval ezen utóbbiak elég nehezek nekem, én egy mukkor se tudnék szólni hozzájuk. :( Én kedden megyek, nagyon parázok.

2017. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Basszus a globalizaciót külön köszönöm, hogy mondtad, pont tegnap néztem a tankönyvemben ezt a témát, hogy á ez olyan rossz ez tuti nem lesz nem nézem át..nagyon nem szeretném azt húzni, se a GMO food.ot:/ Nagyon nehéznek érzem ezeket,főleg ahhoz képest,hogy egész jó témák is vannak szerintem:) Úgyhogy nagyon remélem, hogy holnap szerencsém lesz:) A leghúzósabbak amikről eddig hallottam az a nuclear energy meg a conscription még szerintem:/ Utoló neked meg nagyon sok sikert keddre!:)
2017. jún. 11. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!