Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a magyartanáromnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó és kedves magyartanárom, tizedikes vagyok még tanítani fog, de én nagyon kedvelem és szeretnék neki venni valamit. Gondoltam csokira vagy bonbonra, virágra és írnék mellé egy oldalt: megköszönöm a sok segítséget és talán egy idézetet is csak még nem találtam megfelelőt. Gravírozott tollat majd csak utolsó évben szeretnék( általánosban is azt kaptak a tanáraim és nagyon örültek neki).

Szerintetek mi lenne a legjobb? Más egyedi ötlet nem jutott eszembe, ráadásul nem vagyok valami ügyes, úgyhogy nem tudok készíteni ajándékot.

Milyen idézeteket ismertek amit írhatok magyartanárnak? Tanít franciát is, irhattok olyat is.

Az többiek nem nagyon szeretik , de nekem ő a kedvencem és szeretnék valami olyat adni aminek nagyon örül. Tudom, neki a szándék meg hogy gondoltak rá már elég lenne.



2017. jún. 9. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kell nyalni a tanároknak? Amúgy az osztálytársaid se biztos, hogy ezek után nem fognak piszkálni.
2017. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nyalok neki. Tényleg sokat segített és nagyon jófej és kedves. A többiek azért nem kedvelik mert matekosok vagyunk és magyartanár és elég sokat követel. A többiek tudják hogy én nagyon kedvelem és elfogadják. Nyilván egyet nem értenek de nem piszkálnak meg ilyesmi. Normális választ kérek ha lehet.
2017. jún. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!