Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, légyszí! :/...

Ethan98 kérdése:

Valaki segítsen, légyszí! :/ Milyen tételeket húztatok EMELT TÖRTÉNELEM szóbelin? Nekem jövőhéten lesz, mindenből felkészültem, de nagyon félek, mert rossz lett az írásbelim és kell valamiféle támpont, hogy legyőzzem a stresszt! :c

Figyelt kérdés

#történelem #szóbeli tételek 2017
2017. jún. 10. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma húztam:

18. A modern Európa (keleti blokktól a Szovjetunió és Jugoszlávia széteséséig, nyugati blokk és az európai integráció, német kérdés)


A német kérdést kellett kifejteni részletesen.

2017. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 6.-án voltam,és Bethlen Gábor fejedelemségét húztam,az előttem lévő pedig a Rákóczi szabadsgharcot
2017. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

6-án?


Az emelt szóbelik június 8-15 között vannak.

2017. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem marxizmus, bolsevizmus ideológiának a bemutatása volt, ki kellett térni a part és vezér szerepére, valamint Sztálin politikájára és a gyakorlati megvalósulásokra.
2017. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elírtam,bocsi,9-én,6-án az eredményért voltam
2017. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Naaa! Tök jó tételeket húztatok! :3 Én a mai magyar demokráciától és a globalizációtól félek nagyon :( Remélem nem húzom ki..A gondolattal se merek eljátszani xd
2017. jún. 11. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szombaton voltam, a gazdasági világválságot húztam az USA-ban és Németországban. Az előttem lévő a fasizmust.Szerintem nagyon jók a feladatok, a források, egyik csoporttársam a mai magyar demokráciát húzta, de tőle csak a régi és az új választási rendszert kérdezték, szóval szerintem ne félj tőle ;) Sok sikert!
2017. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj! Nagyon köszi idáig.. :)
2017. jún. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!