Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt után közép lehetséges?

Emelt után közép lehetséges?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem biológiából emelt szinten és eléggé rosszul sikerült. Sajnos rossz döntést hoztam amikor az emeltet választottam és az lenne a kérdésem hogy lehetséges-e az hogy jövőre középszinten érettségizek biológiából vagy ez hülyeség és nem lehetséges?

2017. jún. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hívd fel az oktatási hivatalt és elmondják, hogy mi a teendő.
2017. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha van érettségi bizonyítványod, akkor minden lehetséges, ismétlő érettségire kell jelentkezni. Pénzért. Akár már ősszel is mehetsz, amíg még frissebb a tudás a fejedben, vagy tavasszal, ha a saját iskoládban akarsz.

Nem tudom, hogy akik mindenre azt írják oda, hogy hívd fel az oktatási hivatalt, azok miért szólnak hozzá...

2017. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 azt kérdezte, hogy lehetséges-e... írtam, hogy lehetséges, pont, kérdés megválaszolva. Ez a kérdés szükségképpen felveti azt a kérdést is, hogy "hogyan?". Ezt a legegyszerűbben a hivatal felhívásával lehet tisztázni. Igen, tudom, be lehetne másolni azt a 2 oldalas pdf-et amit közzétesznek minden időszak elött, de az mégse válaszolja meg úgy specifikusan a kérdező kérdéseire a választ mint a vonal túlsó végén lévő emberke...
2017. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint kiderült, a jó válasz beírásával is lehet tisztázni a kérdést.
2017. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, bár az hogy hívjam fel az oktatási hivatalt az nem segít sokat, de köszi hogy szántál rám időt :D szóval akkor azt mondjátok lehetséges csak azért kérdeztem, mert nekem többen azt mondták, hogy nem lehetséges és gondoltam itt hát ha van olyan, aki csinált már ilyet mert azt tudom középből lehet emeltet csinálni, de fordítva már nem vagyok benne biztos és még olyat mondtak nekem, hogy azért nem lehet elvileg, mert akkor hátrányból indulnának a közepesek, bár ezt nem nagyon értem de mindegy xd Esetleg másnak nincs tapasztalata?
2017. jún. 11. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal szokták összekeverni, hogy az érettségi bizonyítvány megszerzéséig nem lehet emelt után középre menni, és sokan csak ennyit jegyeztek meg az egészből.
2017. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval ha megvan a bizonyítványom az emelt érettségiről októberbe mehetek közép biosz érettségire?
2017. jún. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!