Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin mi van akkor ha...

Érettségin mi van akkor ha 7-8 perc alatt elmondom amit kell?

Figyelt kérdés
Vannak tételeim amit nem tart tovább felolvasni de viszont benne van nagyjából minden. Mennyi pontot vonnak le az idő miatt?
2017. jún. 12. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vonnak le semmit, ha tényleg mindent elmondtál amit kellett annyi idő alatt.
2017. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi.

Én is eldaráltam, aztán helló.

2017. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megoldókulcs alapján pontoznak... Ha elmondasz mindent ami benne van 5 perc alatt, akkor megkapod rá a max pontot. Ugyanez igaz fordítva is, hiába beszélsz folyamatosan 20 percig, ha csak rizsázol akkor szólnak érte. Elmondod 7-8 perc alatt, ha meg kihagytál valamit akkor úgyis rá fognak kérdezni.
2017. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még örülnek is, hogy nem 20 perc szenvedés lesz, míg kihúzzák az infót a vizsgázóból.
2017. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megnyugottam. A tételeim átlaga kb 8-10 perc. És már féltem,hogy ezért pontokat fogbak levonni.
2017. jún. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!