Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-VIK-re milyen pontszámmal...

BME-VIK-re milyen pontszámmal jutottak be előző években? Van valamilyen lista erről?

Figyelt kérdés
A kollégiumi bejutáshoz benne kell lenni a top 90-ben kb. ezért kérdezem. 430-cal benne lehetek?

2017. jún. 12. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
én úgy tudom, hogy 417-től vették fel az embereket a koliba tavaly... de én nem vagyok VIK-es, GPK-s vagyok, ezt csak hallottam
2017. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tavaly nott a pontszam, 419 kellett kolihoz, elotte levo evben viszont kb 409. 430 szinte biztosan eleg.
2017. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Talán 3 éve 430 fölött kellett a sima bejutáshoz a koliba. De az utóbbi két évben ennél kevesebb, ahogy írták is.

Nem az első félévben nehéz bejutni, hanem a második, de legfőképpen a 3. félévtől.

Még ideje sorrendet módosítanod.

2017. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt tudom mondani neked, hogy tavaly nálunk aki hiánytalan szociális pályázatot adott le, az mindenki bekerült szociális alapon a Schönherzbe. Második félévtől aztán úgyis az előző féléves átlag dönt. Szóval ezért szerintem felesleges annyi pontot szerezni, hiszen egyébként 360 körül be lehet jutni államira.
2017. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017: 435 pont volt gólyáknak tanulmányi alapon
2018. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!