Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma lesz a bizonyítvány osztás!...

Ma lesz a bizonyítvány osztás! Meghúznak?

Figyelt kérdés
Méghozzá most 5 órakor.Mivel nem voltam valami jó tanuló matekból ebben az évben,félek hogy meghúznak.Jegyeim: 4db egyes,2db kettes(vagy három).Szerencsére kedves a tanárom,ezért reménykedek hogy átenged.Nagyon ideges vagyok,hogy mi lesz.Szerintetek?

2017. jún. 15. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítvány osztás előtt kb. egy héttel már megvannak az év végi jegyek, amit a tanárok mindig el is szoktak mondani.

Ha kettő kettesed van, akkor 1,3˙-ra jön ki, ha három akkor 1,43-ra az átlagod. Ez mindenhogyan bukta. Ha valahogy megkapod a kettest, akkor az csakis azzal lehet, hogy ő (és még lehet más is) szabályokat szegett meg.

2017. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha a 4 darab egyes dolgozat/felelet/cetli jegy (kék színű), a 2 kettes témazáró (piros színű, súlyozott jegy - legalábbis nálunk annak számít), akkor 1,5 az átlagod, ha 3 témazáró kettesed van, akkor 1,6 az átlagod, ezzel talán megúszhatod. De ha a témazáróid egyesek, akkor valószínű a bukás.

Ha minden jegy egynek számít, nincs súlyozott jegy, akkor pedig az van, amit az első is írt.

2017. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a tanárunk,hogy neki nem csak az átlag a lényeg,hanem a hozzáállás a tárgyhoz,órai viselkedés.Így lehet esélyem? :/ Mert én próbálok mindig odafigyelni,de valahogy nem megy :( Gondolkoztam azon,hogy el kéne mennem egy diszkalkulia vizsgálatra
2017. jún. 15. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor figyelemzavar, nem diszkalkulia.

Ha ő azt mondta, akkor reménykedj hogy betartja a szavát. Ha tényleg így lesz, akkor meg ne nagyon hangoztasd ezentúl a dolgot.

2017. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Átengedtek. :)
2017. jún. 15. 20:34
 6/6 anonim válasza:
Szuper. Gratulálok!
2017. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!