Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem ér semmit az ápolói...

Miért nem ér semmit az ápolói végzettségem?

Figyelt kérdés
Az OKJ 55 szakápolóit végzem. 54-et megszereztem dicséretesre és a mostaniban is szépen teljesítek. Nemsokára diplomás ápolóra jelentkezek. Sok helyre jelentkeztem 54-el és nem egy helyen a szemembe mondták, hogy semmit nem ér még a diploma se. Akkor a cigányokat miért veszik fel már 8 osztály után engem meg ennyi végzettséggel még segédápolónak se akarnak sehová? Komolyan elásom kínomban magam.
2017. jún. 17. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj föl a netre, millió állást hirdetnek. Nem tudom, merre laksz, de lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Javaslom, tanulj meg angolul és/vagy németül, lasszóval fogják külföldön a szakápolókat, jó fizetésért.
2017. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az volt a másiknál a legröhejesebb, hogy végignézett rajtam a túlsúlyos főnővér (szálkás típus erős vagyok) erre mondja, hogy "maga nem elég erős a munkához, amit ők végeznek". Erre mit láttam, tőkesúlynak való dagadtakat. Akkor azok milyen erőben vannak? Ha nem kisebbségi vagyok, akkor a súlyomba köt bele, mert túl vékony vagyok az átlag elhízott kollégákhoz képest.
2017. jún. 17. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez melyik megyében v. városban történt?
2017. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyakszit azt hol végezted?
2017. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérem ez Szegeden történt. Bár ismerősök mondták, hogy ott nagyon gátlástalanok az emberek, de ennyire? Ott is csináltam a gyakorlatokat.
2017. jún. 18. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyere át a Dunántúlra, itt már alig van nővér, aki teheti, átjár az osztrákokhoz ötször annyiért.
2017. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez kész, nem tudtam, hogy olyan f-sza a helyzet az egészségügyben, hogy még ennyire válogatnak is :D
2017. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze állítólag nagy hiány van! Tőlem sz@revőbb bejut, amelyik facebook-on fenyegetőzik, hogy megválasztja a katétert meg ilyesmi, de még abba is beleköt, hogy nem vagyok elég tőkesúly ... nagyon elkeseredtem. Most tényleg mi van? Az eredeti szakmámban nem tudtam elhelyezkedni, ebbe se fogok tudni, akkor még egy negyedik vagy ötödik szakmát tanuljak ki?
2017. jún. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!