Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jovohet hetfotol 26-27-28-an...

Jovohet hetfotol 26-27-28-an erettsegizek. Van eselyem 1 het alatt?

Figyelt kérdés
Irasbelijeim nem lettek tul jok csak angolbol van kettes meg matekbol.. Semmit se tanultam nem tudom magam ravenni.. Ha egy het alatt atolvasgatom probalom "megerteni" oket van eselyem? Kb 120 tetel.. Vagy magoljak be minden tetelbol egy keveset?
2017. jún. 19. 11:14
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem olvasd át mindegyiket minél többször és probáld memorizálni és az olyan tantárgyakat amiben van logika abban gondold át logikailag.Egyébként ha figyeltél a suliban amikor emlékezhec valamire mivel ugyan ezeket tanultátok az évek alatt csak nem tétel szerüen.Sok sikert!
2017. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az napi kb.20 tétel, szerintem nem vészes. Semmiképpen ne magolj, mert semmire nem fogsz emlékezni belőlük. Inkáb olvasd el mindegyiket néhányszor jó alaposan, és a kulcsszavakat jegyezd fel. Olyanokat írj, amiről az eszedbe jut a komplett gondolatmenet. Ha napi 20 tételt így végigviszel, elég lesz a vizsga előtt a kulcsszavakat átnézned és menni fog az egész tétel. Szurkolok. :)
2017. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!