Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van különösebb oka annak,...

Van különösebb oka annak, hogy szerdára hívtak be szóbelizni?

Figyelt kérdés

Érettségiző fiatal vagyok, és elég jól sikerült minden írásbelim. Mi okuk van arra, hogy engem szerdára hívtak be? Egyáltalán nem vagyok feszült, simán felelhettem volna már ma, de mégis a leggyengébben sikerült embereket hívták be.

Okuk van rá, hogy ne adjanak a gyengébbeknek tanulási időt vagy miért?


2017. jún. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert majd 4 év hiányosságait pont június 19-én és 20-án lehet bepótolni... Valószínűleg azért hívtak szerdára, mert akkor lesz ott a tanár a választott tárgyadhoz. Vagy a többieket csoportosították a választott tárgyuk szerint, te esetleg emelteztél belőle, és akkor te mész akkor, amikor nincs ott extra szaktanár.
2017. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze a beosztásnak az eredményekhez.
2017. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ugyanolyat tettem , mint mindenki más.

Köszönöm egyébként a válaszokat, ja és rendészetből teszem le az érettségit, nem biológiából meg ezekből.

2017. jún. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!