Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok szóbeli...

Mire számíthatok szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés

Az osztályom szerdától péntekig fog szóbelizni. Nagyon sokan buktak, én is szakmaiból. Én magyarból, töriből, angolból és matekból fogok szóbelizni. 22 fős osztályból 5 embernek lett meg szóbelire. Mi szerint osztanak be, mennyi az esélye, hogy holnapra osztanak be ötünket? Mikor fogjuk megkapni az érettségit, és meddig szokták osztani körülbelül?

Hallottam osztálytársamtól, hogy pénteken este 7-ig fog tartani. Igaz lehet?

Töriből nem sikerült felkészülnöm, de alapból a hármasról indulok. Sikerülhet a töri így?


Előre is köszönöm a választ!



2017. jún. 20. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Holnap bizonyára kiderül a beosztás

(ki mikor megy szóbelire)

2017. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Majd írd meg, hogy lettettek beosztva
2017. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabály szerint reggel 8 óránál előbb nem kezdődhet a vizsga és délután 6 óránál tovább.
2017. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mára kaptam behívót 11-re. Azokat osszák be minél előbb, akik jobb eredménnyel rendelkeznek és matekosok. A rosszabbik részét, mint pl. nálunk akik 2-3 tantárgyból buktak, azokat berakták az utolsó napra.
2017. jún. 21. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor legalább jól szervezték meg.

Hogy-hogy csak most derült ki? Nekünk anno két héttel előtte megmondták hogy nagy valószínűség szerint hogyan lesz és úgy is lett.

2017. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg csak a nyitó ceremónián derülhet ki, hogy kit mikorra osztanak be.
2017. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!