Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell az alábbiakat...

Hogyan kell az alábbiakat kiszámolni?

Figyelt kérdés
1.napi középhőmérséklet 2.páratartalom % számítás. Egy általános képlet vagy példa elég lenne. Nagyon köszönöm!

2017. jún. 21. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb használd a keresőt (ajánlom a Google-t, ha nem ismered), sokkal hamarabb megtalálod, hiszen szinte MINDEN fent van az interneten.

Középhőmérséklet: 7-13-19-1 órakor mért hőmérsékletek átlaga

Páratartalomhoz írj egy példát, így bonyolult lenne elmagyarázni.

2017. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megtaláltam mindent a googleban, viszont látom te még ennyire se vagy képes hiszen egyáltalán nem úgy van ahogy leírtad. Gratulálok IQ fighter! :)
2017. jún. 30. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor írd már le hogy van, kérlek!

Nem kioktatás volt egyébként, hanem egy tanács. Sokkal hamarabb megtalálod saját magadnak, viszont adódik a kérdés, hogy ha megtaláltad, miért írtad ki a kérdést?

2017. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert akkor amikor kiírtam még nem találtam meg :) Egyébként 6., 12., 18., és 24. órában mért adatok számtani közepét kell venni.
2017. júl. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!