Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 félév alatt 47 kredit...

2 félév alatt 47 kredit mennyire gáz? Ha az utolsó vizsgám nem sikerül (amire azért bőven van esély), akkor 47 kreditem lesz 4,1 átlaggal. Ha nem akarok sokat csúszni, akkor jövőre mennyi kreditet kellene fölvennem? Össz 180 6 félévre.

Figyelt kérdés
52 kreditet vettem fel összesen, ez 2 bukott tárgyat jelent. Nem akarok sokat csúszni, és azt sem, hogy áttegyenek fizetősre. Kicsit beparáztam.
2017. jún. 22. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, bár többet kellett volna felvenned, 30 mindenképp ajánlott félévente, én mindig 35 körül veszek fel, mert úgyis van, ami nem sikerül.
2017. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, először is tudtam, de egyszerűen nem voltak olyan tárgyak, amiket fel tudtam volna venni, vagy volt rájuk hely... :(


Következő félévben pedig a specializációmmal is foglalkoznom kell majd, és nehezednek majd a tárgyaim is, szóval ezt elcsesztem.

2017. jún. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!