Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a leghasznosabb,...

Melyik a leghasznosabb, legjobb könyv, amit szívesen ajánlanátok elolvasásra?

Figyelt kérdés
(A Bibliát már olvastam.)
2017. jún. 28. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ádám Veronika - Orvosi biokémia, Fonyó Attila: Az orvosi élettan
2017. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Most odamegyek a könyvespolchoz, csukott szemmel rábökök egy könyvre, és az lesz:



Lengyel Dénes: Régi magyar mondák

2017. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Milyen könyveket szeretsz? Lány/Fiú?


Én például nagyon szeretem a fantasy-t, a könyvek, amik a legnagyobb hatással voltak rám anno, azok a: Északi fény 1-3, A keresztapa, Semmi. Paolo Giordano: A prímszámok magánya, 13 okom volt.


Látszólag nem nagyon van köztük összefüggés, de ahogy most visszaemlékszem, nagyon szerettem őket olvasni (bár ez nálam sok mindentől függhet, pl. milyen hangulatban voltam épp akkor).

Filmekből sajnos többet tudok mondani, pedig könyvszerető embernek tartom magam :)

2017. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Benjamin Graham: Az intelligens befektető
2017. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!