Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj-s államilag támogatott...

Viktor1987 kérdése:

Okj-s államilag támogatott tanfolyamhoz szerezhetek matek felmentést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem egy szakács képzést nem rég. Van egy modul ami gazdasági ismeretek néven fut. Alapvető számolásokat tudok ... Szorozni,osztani stb... Átváltani viszont az ezekben lévő dologhoz annak ellenére,hogy tanulom egyszerűen nem megy. Létezik ilyen,hogy felmentetem magam matekból?


2017. jún. 28. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben diszkalkuliás vagy és erről papírod is van, szerintem simán meglehet próbálni a felmentést.

Ennek ellenére... komolyan egy szakács képzésen milyen erős matek lehet? .... :)

Amúgy az átváltások is szorzások és osztásokra levezethető csak tudni kell hozzá a szabályt. Ennyire egyszerű.

Bár mit értesz átváltás alatt?

1kg hány gramm? Vagy mégis mit?

2017. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kg az ezer Gramm
2017. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél kilogramm az ötszáz Gramm
2017. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NYK,ZK Bázis viszonyszámok, haszonkulcs stb ... a váltószámokat én is tudom köszi :D
2017. jún. 29. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!