Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 425 pont mennyire számít...

425 pont mennyire számít gyengének?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy csak ennyi jött össze, az emelt matekot eléggé elcsesztem, csak 69% lett... Nem is értem hogy ronthattam el ennyire, olyan hülyeségeket néztem el ami nem a tudás hiánya hanem a figyelmetlenségé. BME vik-re jelentkeztem, úgyhogy biztos hogy felvesznek ennyi ponttal, viszont nagyon frusztráló, jobbra számítottam azért...
2017. jún. 30. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé, költözz egy barlangba és nulladik ZH-ig ki se gyere.
2017. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már felesleges ezen rágódni. Nekem is volt olyan, aminél néztem, hogy milyen hülyeségeket rontottam el, de csak az számít, hogy valószínűleg meglesz a pontom. Egyetemen és utána úgyse érdekel már senkit, hogy hány pontod volt, meg hány százalék lett az érettségid. Megvan? Meg. Felvesznek? Fel. Semmi más nem számít. De ha annyira zavar, akkor újraérettségizhetsz, de azért, mert zavar, hogy csak ennyi pontot értél el, felesleges.
2017. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez jó pontszám
2017. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon értem miért rágódsz ezen. Egy felvételi pontszám akkor számít jónak, ha felvesznek. Kár összehasonlítani egy olyan pontszámmal, ami mondjuk egy biosz+kémia érettségiből tevődik össze, ha a te 425 pontodba lehet nincs is biosz és kémia érettségi.
2017. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
(Másrészről felvételi után senkit se fog érdekelni.)
2017. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ez, csak nekem az emelt matek 68,6667% vagyis 68%, így nekem 424 pontom van :D de ahogy a többiek mondták, ha felvesznek akkor jó a pontszám senkit nem fog érdekelni, hogy te hány ponttal jutottál be.
2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Miután felvesznek, úgyis mindegy lesz, hogy hány ponttal jutottál be, mert mindenkinek ugyanúgy kell küzdenie. Esetleg tekintsd ezt insiprációnak, hogy majd az egyetemen bizonyítanod kell, hogy ennél te sokkal jobbat is tudsz.
2017. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!