Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi pontszámítás?

Érettségi pontszámítás?

Figyelt kérdés
Kicsit nyugtalan vagyok a pontszámítást illetőleg. Jövőre végzem, és ugye az utolsó két évem már számít az eredménybe. Viszont az irodalom, töri, és nyelven kívül,nem teljesítek valami fényesen. Jogra szeretnék tovább menni, és megnyugtatásként kérdezem, hogy elegendő-e, ha magas eredménnyel érettségizem magyar és töriből emelten + többletpontok. Köszönöm
2010. máj. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elég. A 480 pont mindkét számítási módszerrel ki kell, hogy jöjjön.
2010. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de én nem elégednék meg a helyedben, hogy áá majd duplázok... Mert lehet mikor érettségizel, úgy megfingatnak magyarból meg töriből hogy csak lesel mint rozi a moziban... A válaszottad nem mondtad mi lesz, de matekra igazán rágyúrhatnál, akár különtanárral, ártani nem árt meg. Mert oké, hogy közepezel belőle, de azért azt JÓL megírni nem olyan könnyű azért, mint csak átmenni belőle.
2010. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A választottam gazdasági alapismeretek. Nem vagyok rossz tanuló, csak hát a matekom nem lesz jobb 3-nál. Irodalomból és nyelvből már megvan az érettségim előrehozottan, a törit meg emeltszinten tanulom, ugyhogy reménykedem benne.
2010. máj. 20. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád,hogy sikerült a magyar meg a nyelv, az segítene. Amúgy készülj fel rá, hogy egyre nehezebbek lesznek az érettségik, így is szórják azokat, akik nem egyetemre valók.
2010. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közép magyar 88, német közép 91 + közép nyelvvizsga és emeltezni akarok jövőre is töriből és magyarból
2010. máj. 20. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
minek két emelt ne légy hülye abból csinálj emeltet amiből roszabb lett a közeped
2011. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!