Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,73 lett az átlagom ez jó?

4,73 lett az átlagom ez jó?

Figyelt kérdés
Otthon szobafogságot kaptam mert a szüleim szerint nem vagyok elég jó:( na de 4,73? Hát az nem jó? Nem értem:(

2017. júl. 5. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát, lehetett volna jobb is :D


Viccet félretéve, lehet, hogy inkább az a bajuk, hogy a fontosabb tárgyak jegyei (például matek 3-as) húzzák le az átlagot.


De azt sem ártana leírnod, hogy hányadikban sikerült ezt produkálni. Azt is el tudom képzelni, hogy "olyan idősen", mint most te vagy, ők kitűnők voltak, és ez szúrja a szemüket.

2017. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most leszek 10ed
2017. júl. 5. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Az átlag nem jelent túl sokat. Én most érettségiztem, a négy év alatt soha nem voltam kitűnő, 4,1 körül volt mindig az átlagom, mert a töltelék tárgyakkal nem foglalkoztam, csak azokkal amelyekből pontot viszek egyetemre. Volt pár olyan osztálytársam aki 4 évig kitűnő volt, érettségin meg sehol semmi, nekem meg minden 90 százalék feletti (még az emelt matek is). Szóval a te átlagod jó, de szerintem semmit nem jelent. Ha a lényeges tárgyak jól mennek és a töltelék tárgyak húzzák le akkor nem értem a szüleidet.
2017. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tanulj keményebben legközelebb! ez elfogadhatatlan, a végén még megvernek
2017. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!