Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a matematika illetve a...

Milyen a matematika illetve a fizika tanáratok? Hatásos a tanítás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanárotok. És nekem jók, bár a fizikatanár jobban elmagyarázza az anyagot, nem felületesen és szinte mindenki érti. De persze cserébe mi is normálisan viselkedünk, nem pofázzuk el az órát.
2010. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk fizika tanárunk nagyon jó fej. Rettentően laza (persze a szó jó értelmében) szeretjük is, jól is tanít. Óráján nem mindig van csend de tud fegyelmet tartani. Anyagot jól elmagyarázza én értem meg még egy jó páran akik meg nem akarnak tanulni ők meg amúgy se értenék.

A matek tanárunk már kicsit másabb ... Elég sokat kivételez, meg nem is bírjuk, mert elég szemét szokott lenni velünk. :S

14/L

2010. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Matektanárunk nagyon jól tanít, és emberileg is ő az egyik legjobb tanár. A fizikatanárnál semmit nem tanulunk. Az egészet kipuskázzuk, meg másik osztálytól elkérjük a dogafeladatokat, mert mi is ugyanazt írjuk:). Ő is nagyon jó fej. Bár észrevett puskázáson és beirta a karót. De sebaj. Azt mondta igyis úgyis ötös leszek
2010. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!