Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utólag "bűntethető" hogy...

Utólag "bűntethető" hogy alkoholt vittem egy iskolai kirándulásra, de már nem abba az iskolába járok?

Figyelt kérdés
Kilencedikes voltam(elemiben, szlovákiában kilenc évesek a sulik, bár ez mindegy) és iskolai év végén egy ilyen "utolsó osztályirándulás, hogy legyenek szebb emlékeid is innen" kiránduláson voltunk, és hát pár osztálytársammal másképp is ünnepeltünk, természetesen titokban. Az alkohol tiltva volt, de tudtam becsempészni egy keveset. A lényeg, hogy ha ez kiderülne az új iskolában, akkor ott kaphatok-e érte pl igazgatói megrovót vagy magaviseleti jegy rontását. A válaszokat előre is köszönöm.
2017. júl. 8. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Van köze az új iskoládnak a régihez?
2017. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ugyanarról az iskoláról is lenne szó akkor se tudnak utólag büntetni, mitán nem tudnák bizonyítani. De ha még új iskolába is mész semmi se lesz belőle. El is mesélheted akár az igazgatónak is mi volt a régi sulidba, semmit se tud kezdeni vele.
2017. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi köze egymáshoz a két iskolának.


Inkább nem mesélem el az igazgatónak :D De köszönöm :)

2017. júl. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!