Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy fiú...

Szerintetek gáz ha egy fiú furulyázni tanul?

Figyelt kérdés
Zongorázni tanulok most második hangszerként szeretném választani a furulyát de a szüleim szerint lányos habár szerintem nem....

2017. júl. 8. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem gáz. A hangszerek tényleg nem nemhez kötött dolgok. Bárki játszhat bármin, egyiken se ciki játszani egyik nemnek sem.
2017. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
A szüleid még nagyon fiatalok, nem értenek hozzá.
2017. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy már egy hangszer is lányos vagy fiús legyen! nyugodtan tanulj furulyázni, ha az tetszik. Szerintem is jó hangszer, szépen szól, könnyű szállítani és szerintem viszonylag gyorsan tanulható.
2017. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 8. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Egy fiú sem kizárólag gitározni tanulhat.
2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész osztály megtanult, nagyon jó kis ének tanárunk volt. Szerinte ezzel jól meg lehet alapozni a későbbi zenetanulást, ezért a teljes közel harminc fős osztályt egy hónap alatt megtanította az alapokra. Ezen keresztül tanultuk meg értelmezni a hangjegyeket, kottát. Nem gondolkodott nálunk egyetlen fiú sem azon, hogy ez lányos vagy ciki dolog lenne. Ha van kedved hozzá, ne hagyd eltántorítani magad! Remek szórakozás! Igaz, már felnőttem, de még mindig játszom néha :)
2017. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!