Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van akinek még most sincsenek...

Van akinek még most sincsenek benn az e-felvételin a nyilvántartásból átvett idei érettségi eredményei?

Figyelt kérdés
Pótló érettségit tettem idén, aminek az eredményét még mindig nem töltötték fel az e-felvire.. és ez már kezd nagyon idegesíteni. Pedig már betelefonáltam az ügyfélszolgálatnak is, és mondták, hogy ne izguljak, ez időbe telik meg minden. De szerintem már igencsak itt lenne az ideje, hogy mindenkinek fenn legyen az eredménye, így 3 nappal a végső határidő előtt. Van aki hasonló cipőben jár?

2017. júl. 9. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván átérzem az idegességed okát, én is voltam pár éve a te helyzetedben. De hidd el, felesleges rajta görcsölni. Nem leszel előrébb, ha 3 nappal a határidő előtt fogja jelezni és nem 1 nappal. Az is benne van a pakliba, hogy határidő után fogják feldolgozni. Egy szkennelést és annak feltöltését nehéz elrontani.


Egyetemen azért lesznek ennél cifrább helyzetek is, felesleges magadat stresszelni.

2017. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bár tartanék már ott, hogy az egyetem miatt kell idegeskednem, és nem az e-felvi miatt...
2017. júl. 9. 18:21
 3/3 BIGWIZ ***** válasza:
nekem is ugyanez van.
2017. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!