Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javító érettségit tettem,...

BIGWIZ kérdése:

Javító érettségit tettem, viszont a felvin még mindig a tavalyi eredményeim szerepelnek, a határidő pedig két nap múlva lejár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy a rendszer elméletileg megtalál majd minden eredményt, ez így van javító érettségizők esetében is? Van itt olyan aki hasonló cipőben jár?

2017. júl. 10. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eddig soha nem voltak olyanok, akik kimaradtak.

Még van 2 napuk, majd utána pánikolj!

2017. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég amatőr módon működik ott minden.. Külföldi vagyok, s amit tapasztaltam, hogy nem elég hogy a törvényeket nem tudják, még utána se tudnak nézni, annyiszor megtörtént már hogy az egyik mondott valamit, a másik az ellentétjét...


Menj be személyesen vagy csengesd őket telefonon!

2017. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsónak: teljesen egyetértek. Elég sok múlik rajta, és még egy nyamvadt e-mail-re sem képesek válaszolni.
2017. júl. 10. 09:39
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Már bocsi, de a második nem tudja, hogy mit beszél.

Eléggé olajozottan működik a rendszer, csak nem tudjátok felfogni, hogy határidők vannak!

Nekik ez egy munka, ahol megvan szabva, hogy meddig kell megcsinálniuk! S eddig példa nélkül mindig sikerült a végére érniük és elárulok egy nagy titkot, voltak olyan évek, amikor sokkal többet jelentkeztek!


Törvényeket, hogy ne tudnák? Cöh... az persze más ha külföldiként te nem érted a mi törvényeinket. Ez szimplán annyi, hogy más rendszerben tanultál, másképpen van ott az érettségi, más szintek, stb.

Nem először van dolguk határon túliakkal...


Emailre meg jóhogy nem válaszolnak. Ilyenkor maxon pörög a munka. Max telefon működik ilyenkor.


Ici-pici logika... nemsokára "egyetemisták" lesztek..

2017. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez van.
2017. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még most se. Már csak 1 nap.
2017. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a helyzet. Jelenleg még mindig nem szerepel az új eredményem, de most már telefonon is elérhetetlenek... Az egyik előttem válaszólonak csak annyit, hogy ezért megy most ez a nagy izgulás, mert új rendszer van... most már nem Te szkenneled be az eredményed, hanem Ők központi rendszerből lekérik, ami mint tudjuk Magyarországon nagyon remekül szokott működni... :D
2017. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"# 4/7 Időpont tegnap 09:47"


Nemtudom mire fel ez a beképzeltség, kicsit leszálhatnál a magas lóról.


Én nem csúcsidőben mentem be érdeklődni, nem csúcsidőben telefonáltam, és !!!!!fél évig!!!!! azt mondták hogy tehetek előrehozott nyelv és informatika érettségit én is külföldiként, felkerestem őket legalább 5x, és mindig ez volt a válasz, aztán mikor kellett volna iratkozni, kibökték, hogy: "bocsi, de mégsem, elnéztük".


Nem tudsz semmit arról hogy milyen helyzeteim voltak velük, de azért itt mocskolódsz velem, s minősítgetsz.

2017. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"# 4/7 Időpont tegnap 09:47"


Én nem értem mi a sértődésednek a tárgya, ezzel foglalkozol? Én nem téged minősítelek, lehet ha te mindent jól tudsz, s ha így van, jó lenne ha adnál egy elérhetőséget, s egy időpontot amikor ráérsz az elkövetkező félévben :P. ha kételkedsz abban hogy kinlódás ez az egész, tudok mesélni 101 amatőr jelenetet ami történt, de bizonyítani nem tudom, de amúgy mi okom lenne rosszat híresztelni erről?

2017. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, végre nekem is kiírta a pontszámom, kérdező, remélem nálad is minden oké. :)
2017. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!