Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor nem szükséges az...

Most akkor nem szükséges az érettségi tanúsítványokat feltölteni a felvin?

Figyelt kérdés
Az a büdös helyzet van, hogy szakváltás miatt egy tárgyból emeltre érettségire volt szükségem, amit most tavasszal csináltam meg, viszont se a papírt, se az eredményt nem kaptam meg. Szóbeli után meg is kérdeztem, mikorra vagyok beírva, hogy melyik osztályba raktak és mikor kell mennem érte, de aznap volt az utolsó érettségi nap és nekem délre mondták, hogy menjek, mert hogy akkor végez az osztály, ahova kerültem, erre a portás ott mondta, hogy reggel 10-kor már mindenki elment. Azóta nem volt semmi ügyelet a suliban, nem tudtam bemenni, se felhívni nem lehet őket, mert hogy idén csak augusztus középtől lesznek bent. De holnap estig kell feltölteni ezeket. Na most ezt muszáj feltölteni, ha magát az érettségit se kérték, mert központilag nézik meg? Ha nem tudom megszerezni addig, nem lesz belőle probléma? Mert van itt egy nyilvántartási információ rész, ahol szerepel ez a vizsgám, az akkor elég nekik?
2017. júl. 11. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell feltölteni, de anno kaptál egy papírt, amin rajta volt hogy hova kell menned emeltezni, meg mikor van a szóbelid és vinned is kellett mindig magaddal, azon rajta volt hogy hol és mikor vehetted volna át a tanúsítványt.
2017. júl. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy odamentem, ahova írták, de szóbelin még azért külön rá is kérdeztem, hogy mikor és hova kell, biztos ami biztos. De aznap nem tudták kiadni, mert kora reggel vége lett a vizsgáknak, aztán hazamentek (mondván, hogy utolsó nap volt, siettek az egésszel). És nem egyedül voltam, más is ott várakozott a suli előtt, hogy legalább a portással tudjunk beszélni. Ő mondta, hogy legkorábban augusztusban mehetünk érte, addig nem lesznek még ügyeleten se, a papír meg náluk van, máshol nem tudjuk kikérni. De legalább a suliból felhívhattak volna, hogy korábban kéne bemenni, meg volt a számom nekik, más hülyeség miatt tudtak előtte zavarni.
2017. júl. 13. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!