Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi sorrend változtatás?

Felvételi sorrend változtatás?

Figyelt kérdés

Érdemes-e sorrendet valtoztatnom, ha az első, illetve második helyre nincs esélyem. A kérdés arra irányul, hogy befolyásolja-e a felvételimet a sorrend. A remény hal meg utoljára, szóval ha nem, akkor így hagyom. Orvosira jelentkeztem, sajnos csak 418 pontom lett, így Pest kiesik, Pécsben reménykedem.

Előre is köszönöm! :)



2017. júl. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz így, ahogy van. (Amúgy is csak tegnapig lehetett volna sorrendet módosítani).
2017. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megzavarodtam az idővel :D de akkor marad így minden, ha akarom, ha nem :D
2017. júl. 13. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Szomorú, hogy jövendőbeli orvosok nincsenek tisztában a felvételi működésével.

Kérdező, kapd össze magad, mert egyetemen nehéz lesz. Nem bszogtásképp mondom, tényleg jó tanács.

(Húgomnak is 418 pontja lett, ő is reméli, hogy Pécsre bejut.)

2017. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as! :)

Úgy tudtam, hogy nem befolyásolja a sorrend, ugyanis az egyetemek nem tudják, hogy te hányadikként jelölted őket, csak az utolsóként felvett ember pontszáma a mérvadó. Sajnos nem ez az első felvételim, és annyi sorrend változtatós kérdés/komment került mostanában a szemem elé, hogy megijedtem, hogy esetleg valami új szabály került a rendszerbe, és én lemaradtam valamiről.


Gratulálok a húgodnak, remélem találkozunk! :)

2017. júl. 13. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Így már teljesen más, vedd tárgytalannak az előző kommentemet! Szorítunk neked is. :)
2017. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!