Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek középiskolába és...

Most megyek középiskolába és nemtudom, hogy milyen lenne az olvasó napló felépítése?

Figyelt kérdés
Már készítettem olvasónaplót de már teljesen elfelejtettem hogyan is kellene és lehet rosszul tudom plusz az is lehet itt másak az elvárások és csak annyit mondtak, hogy könyvenkét egy A/4-es lap legyen és rövid tartalom plusz a szereplők jellemzése és igazából az olvasónapló felépítésére lennék kíváncsi! A válaszokat előre is köszönöm!
2017. júl. 13. 11:23
 1/2 enes ***** válasza:
Rövid tartalom - mint minden szövegnél, bevezetés, tárgyalás, befejezés-, és a szereplők folyamatos, mesélés közbeni jellemzése, tehát leírod, hogy Pistike magas volt és daliás, felesége Judit pedig szép asszonya volt. Nem kell ezt túl bonyolítani.
2017. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm
2017. júl. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!