Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Kossuth...

Debreceni Egyetem Kossuth koli, egyágyas szoba?

Figyelt kérdés
Hogy történik a pontok kiszámítása? Erről nem igazán találtam információt, ugye egyágyas szoba kérelem esetén csak a tanulmányi pontok számítanak, a Kossuth kollégium esetén ez 150 pont, ezt mégis hogyan kapjuk meg a tanulmányi átlagból? Jó lenne tudni, körülbelül milyen átlagra kell gyúrnom, hogy bekerüljek.:)

2017. júl. 23. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elsőévesként az egyágyast felejtsd el. Másodévesként szintén. Esetleg végzősként van rá esélyed, ha addigra a vezetőséggel elég jóban leszel, de így is halvány esélyed van rá. Mesterképzés elsőévesként talán esetleg ha a jelentkezők aránya olyan, bekerülhetsz.

Egyágyas szobákban a mester végzősök, phd hallgatók vannak elsőbbségben, mindenki más utána.

Általánosságban írtam egyébként, mert laktam olyan koliban, ahol így ment ez a rend, és ugyanezt több másikban is megfigyeltem.

2017. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!