Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE Műszaki és informatikai...

Kacsa Tibor kérdése:

PTE Műszaki és informatikai kar hardveres és szoftveres ellátottsága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most felvételizek a PTE MIK építőmérnöki szakjára, és azon gondolkodom, hogy veszek egy komolyabb laptopot, hogy ha majd tervezési feladatokat kell csinálni, akkor meglegyen a megfelelő hardveres ellátottságom. De azért érdekelne, hogy ha nem lenne laptopom, akkor az egyetemi gépek illetve szoftverek mennyire "napra készek" illetve megfelelőek erre a célra? Illetve van e elegendő kapacitás ahhoz, hogy minden hallgató használhassa őket. Volt már valakinek olyan problémája, hogy azért maradt le, mert neki nem volt számítógépe/laptopja, és nem tudta megcsinálni emiatt a feladatokat, vagy épp nem tudott emiatt gyakorolni?



2017. júl. 25. 21:15
 1/1 Vodafonelive ***** válasza:

Szia, 1 hónapja végeztem ott gépészen. Nálunk vannak a legjobb informatika termek a PTE karai közül. Minden gépen Win7 és a szakok által használt szoftverek, kb. majdnem mindegy gépen ugyan az van.

Nálam szakdolgozatnál volt olyan, hogy ki kellett kérnem egy tantermet ahol tudtam az adott programot használni, adtak egy kulcsot és beültem olyan terembe ahol nem volt óra. De előfordult, hogy egy volt oktatóm órájára mentem be szintén szakdolgozati munka miatt és természetesen megengedte, hogy bent maradjak, mert hely az volt és csendben dolgoztam.

Sajnos nem tudom, hogy az építőmérnökök milyen szoftvereket használnak nálunk, de ha 3D-set akkor ne integrált videókártyás laptopot válassz.

Holnapra meg sok sikert!

2017. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!